Karrier

Junior Ügyfélkapcsolati Menedzser

kollégát keresünk fiatalos, jó hangulatú bővülő csapatunkba akire az alábbi főbb feladatok várnak:

  • meglevő ügyfélportfólió kezelése, kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása,
  • keresztértékesítés, ügyfelek biztosítéknyújtási igényeinek felmérése, kapcsolódó szerződések elemzése, dokumentumok elkészítése,
  • kapcsolattartás a hazai, és nemzetközi biztosító társaságokkal,
  • partnerek biztosítéknyújtási kötelezettségeinek előterjesztése biztosítói jóváhagyásra,
  • kezesi biztosítási keretszerződések elkészítése, kitárgyalása ügyfelekkel, biztosítókkal, jogi szakemberekkel,
  • reporting feladatok, tárgyalásjelentések, memok elkészítése,
  • monitoring feladatok ellátása,

Amennyiben úgy érzed, hogy szeretnél Hozzánk csatlakozni, és az alábbi főbb paramétereknek megfelelsz

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • középfokú, aktív angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk, azonban vállalati banki kapcsolattartói vagy biztosítói területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • pénzügyi elemzési, kockázatkezelési ismeretek
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • jó kommunikációs érzék
  • proaktív hozzáállás, értékesítői szemlélet
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

és Neked is fontosak az alábbiak:

  • Versenyképes juttatási csomag (beleértve cafeteria, bónusz rendszer)
  • Fiatal, vidám, nyitott, szakértő Kollegák vegyenek körül
  • Tréningeken, továbbképzéseken való részvétel lehetősége
  • Munka és magánélet egyensúlya elérhető (pl. Home-office, rugalmas munkaidő beosztás)
  • Jó lokációban levő iroda (közlekedés, tiszta levegő)

akkor kérjük fényképes önéletrajzodat az hr(at)eurobond(dot)hu e-mail címre küldd meg nekünk.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület